Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Справа Шеремета: Адвокат Безпалий заявив,що підставою для обшуку в Кузьменко може бути відсутність будь-яких доказів, які б підтвердили вину

Сьогодні представники Нацполіціі проводили обшук за місцем проживання підозрюваної у справі щодо вбивства Павла Шеремета Юлії Кузьменко та її цивільного чоловіка, волонтера Петра Кіяна. Були вилучили сім-карти, стартові пакети до них, роутери і рушниця, яке належить Петру Кияну з дозвільними документами на право володіння.

Про це розповів адвокат Юлії Кузьменко Тарас Безпалий, в коментарі Цензор.НЕТ .

Відповідаючи на запитання, чому прийшли з обшуком зараз, через п’ять місяців після затримання Кузьменко. Адвокат нагадав, що обшук в її будинку, за цією ж адресою проводився 12 грудня минулого року.

“Вони нічого не пояснюють. Єдиною підставою для сьогоднішнього обшуку у Юлії Кузьменко може бути – відсутність будь-яких доказів, які б підтвердили вину. Тому через 5 місяців після затримання вони знову прийшли з обшуком і намагаються хоч щось знайти. Але нічого такого їм виявити не вдалося”, – пояснив Тарас Безпалий.

За його словами, шукали мобільні телефони, сімкарти, незареєстровану зброю, вибухівку.

Зараз Юлія Кузьменко, знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

За словами адвоката, всі ці п’ять місяців будь-яких активних слідчих дій з нею не проводилося:”Крім слідчого експерименту, в якому вона брала участь, запропонували пройти психологічну експертизу в КНДІСЕ, але ми відмовилися, оскільки у нас є певна недовіра до пана Ірхіна і інших експертів цієї установи”.

Адвокат зазначив, що також відмовилися від поведінки одночасного допиту Кузьменко і Дугарь у зв’язку з тим, що зараз карантин.

“Юлія, знаходиться в ІТТ, тому для неї потенційно небезпечно спілкування з іншими людьми. Більше ніяких слідчих дій не проводилося”, – підкреслив Тарас Безпалий.

Як відомо, раніше,12 грудня 2019 року на брифінгу поліція назвала підозрюваних у вбивстві. Це лідер гурту Riffmaster, військовий Андрій Антоненко, кардіохірургиня та волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь.
За версією слідства, вибухівку під авто Шеремета заклали Кузьменко й Антоненко. Розвідку на місці злочину вела Яна Дугарь.
У виробленні вибухівки підозрюють раніше судимого атовця Владислава Грищенка. У справі фігурує і його дружина Інна.

Суд заарештував Юлію Кузьменко та Андрія Антоненка. Яна Дугарь перебуває під домашнім арештом.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.