Неділя, 28 Листопада, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

У столиці випробовують дрони для дезінфекції підприємств

Фото: КП "Київтеплоенерго" / Facebook

КП “Київтеплоенерго” буде використовувати дрони для дезінфекції своїх структурних підрозділів, новий спосіб знезараження території вже протестований на сміттєспалювальному заводі “Енергія”.

Про це повідомляє КП “Київтеплоенерго” у Facebook.

“З початку введення обмежувальних заходів на території заводу щодня проводиться ретельна дезінфекція, а персонал забезпечений усіма засобами захисту, щоб унеможливити зараження коронавірусною інфекцією. На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою дронів ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів та майданчик прийому транспорту біля бункера”, – зазначив Сергій Крикун, директор сміттєспалювального заводу “Енергія”.

Дезінфекція із застосуванням дронів мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника, більш щільно покриває площу обробки, економить час. При цьому спецрозчин використовується максимально ефективно та економно.

Дезінфекція великих промислових площ з використанням спеціальних дронів — досить інноваційне рішення для України та Києва.

Дрони широко застосовувались у Китаї під час боротьби з COVID-19. Загалом там обробили з допомогою дронів майже 200 млн кв. м у 3 тис. населених пунктів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.