Субота, 20 Серпня, 2022
Економіка

Нинішня криза може залишити без грошей майже половину робочої сили у світі

Різке скорочення трудової активності у всьому світі через пандемію коронавірусу може позбавити 1,6 мільярда людей працездатного віку планети коштів для існування

Про це повідомляється у прес-релізі Міжнародної організації праці.

“Різке скорочення робочих годин в усьому світі через спалах хвороби COVID-19 означає, що 1,6 мільярда працівників неформальної економіки, це майже половина світової робочої сили, знаходяться у безпосередній небезпеці позбавлення засобів до існування”, – йдеться у релізі.

У Міжнародній організації праці акцентують увагу на неформальних працівниках, оскільки вони особливо вразливі, майже не мають правового захисту, крім того, їх праця часто небезпечна.

Як зазначається, скорочення робочих годин у 2-му кварталі 2020 року, як очікується, буде значно більшим, ніж раніше оцінювали експерти.

МОП очікує зниження зайнятості у світі на 10,5% або на 305 млн місць праці порівняно з “докризовим” 4 кварталом 2019 року. У попередньому прогнозі організації йшлося про 6,7% (195 млн місць праці). Ці розбіжності пов’язані з продовженням та розширенням карантинних заходів.

Прогноз погіршився для всіх регіонів світу. В обох Америках втрати робочих годин прогнозують на рівні 12,4 відсотка у ІІ кварталі (порівняно з рівнем до кризи), на 11,8 відсотка передбачається скорочення для Європи та Центральної Азії. Прогнози для решти регіонів подібні й становлять понад 9,5 відсотка.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.