Середа, 7 Грудня, 2022
ВійнаНа росіїСвітСпорт

Білорусь і Росію виключили з Європейських ігор, що відбудуться у Кракові

Спортсмени з Росії та Білорусі, країн, що відповідальні за агресію і напад на Україну, не допущені до участі у ІІІ Європейських олімпійських іграх, що відбудуться наступного року у Кракові

Білорусь і Росію виключили з Європейських олімпійських ігор (також Європіада). Про це рішення під час конференції у Кракові оголосив президент Європейських олімпійських комітетів Спірос Капралос, передає “Польське радіо”.

У Кракові, який менше ніж за рік буде приймаючим містом, тривають останні приготування до організації одного з наймасштабніших спортивних заходів. 

З приводу агресії проти України спортсмени з Росії та Білорусі, обох країн, які відповідають за напад, не будуть допущені до ігор. Рішення під час конференції на стадіоні „Вісли Краків” оголосив Спірос Капралос, президент Європейських олімпійських комітетів.

„Враховуючи нинішню ситуацію в іграх наступного року участь спортсменів з Росії та Білорусі є неможливою. Ми зосереджуємося на прийнятті у Польщі та Кракові спортсменів із 48 країн. Вони повинні мати чудові ігри”, – сказав Капралос.

Це єдине правильне рішення, так це питання прокоментував президент Олімпійського комітету Польщі Анджей Красніцький. „Неможливо, аби жертва та агресор виступали разом. Я радий, що Європейський олімпійський рух розуміє це”, – зазначив він.

ІІІ Європейські олімпійські ігри відбудуться наприкінці червня – на початку липня наступного року. До Малопольщі приїде сім тисяч спортсменів із 48 країн.

Європейські ігри – це нова спортивна подія, яка об’єднує змагання, що відбираються на власне Олімпійські ігри та чемпіонати Європи з багатьох дисциплін. Перші відбулися у Баку в 2015 році. Другі ігри пройшли в Мінську. Польща стане третім господарем в історії цього спортивного заходу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.