Неділя, 25 Лютого, 2024
ВійнаІнформаційний фронтУкраїна

ISW: ЗСУ завершують звільнення правого берега Дніпра в Херсонській області

Групи російських солдатів, ймовірно, залишаються на західному березі, розкидані по периметру та намагаються відступати, коли українські сили підходять до Дніпра, повідомляє Польське радіо.

Українські війська завершують звільнення західного – правого – берега Дніпра в Херсонській області після відступу росіян, повідомляє Інститут вивчення війни.

Американський аналітичний центр зазначає, що, за даними Міноборони рф, війська завершили відхід на східний – лівий – берег Дніпра 11 листопада о 5:00 за місцевим часом. Проте насправді групи російських солдатів, ймовірно, залишаються на західному березі, розкидані по периметру та намагаються відступати, коли українські сили підходять до Дніпра. Невідомо, скільки російських військових зараз залишається на західному березі.

Інститут вивчення війни зазначає, що в п’ятницю, 11 листопада, українські війська досягли значних територіальних здобутків по всій Херсонській області та прогнозують, що найближчими днями вони закріплять контроль над західним берегом Дніпра. Аналітичний центр припускає, що вся західна частина Херсонщини звільнена, тому що росіяни не мали можливості утримувати територію на правому березі Дніпра. Українські сили швидко завершать звільнення ще окупованих територій, прогнозують в Інституті вивчення війни.

Залишити відповідь