Понеділок, 26 Лютого, 2024
На росіїСвіт

У білорусі пройдуть спільні з росією льотно-тактичні навчання

Міноборони білорусі анонсувало спільні льотно-тактичні навчання білоруських і російських військових.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ТГ-канал відомства.

“З метою підвищення рівня бойової підготовки авіаційних підрозділів збройних сил рб і рф, що входять до складу авіаційного компонента РУВ (спільного регіонального угруповання військ – ред.), планується проведення спільного льотно-тактичного навчання. Від російської сторони в цьому заході візьме участь військове формування повітряно-космічних сил”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що “спільна підготовка білоруської та російської складових регіонального угруповання військ (сил) має комплексний характер і охоплює не тільки бойовий компонент, а й усі забезпечувальні системи”.

Також у міністерстві підтвердили, що в білорусі триває нарощування РУВ республіки білорусь і російської федерації. Продовжує прибувати особовий склад, озброєння, військова і спеціальна техніка збройних сил рф. З підрозділами, що прибувають, на полігонах білорусі сплановано подальше проведення заходів бойового злагодження.

Зокрема, стверджується, що сьогодні в білорусь прибула чергова партія нових БТР-82A, БТР-80К, броньованих медичних і ремонтно-евакуаційних машин. Найближчими днями ця техніка надійде до військових частин сил спеціальних операцій зс рб.

Як повідомляв Укрінформ, російський президент путін розглядає тимчасово окупований Крим і білорусь як території для проведення ядерних провокацій.

Залишити відповідь