Вівторок, 16 Квітня, 2024
БлогРуzкій мір

“Українцям було простягнуто руку милосердя”: Медведєв зробив цинічну заяву про “перемир’я” в Україні

Заступник голови ради безпеки рф та колишній президент країни-агресора Дмитро Медведєв вибухнув образами через відмову Києва від запропонованого кремлем “перемир’я” на Різдво. Він заявив, мовляв, на таке свято окупанти простягли українцям “руку християнського милосердя”.

Також висловив обурення реакцією європейських політиків щодо неприпустимості такого так званого перемир’я. Цинічні висловлювання путінський поплічник залишив у своєму Telegram-каналі, повідомляє OBOZREVATEL.

“Українцям було простягнуто руку християнського милосердя на велике свято. Їхні керівники її відкинули. Думаю, більшість наших військовослужбовців, які беруть участь у “СВО”, спокійно видихнула, почувши відмову головних українських клоунів припиняти вогонь на Різдво. Менше проблем і лукавства”, – написав Медведєв.

Він спробував продемонструвати людяність, заявивши, нібито йому шкода людей, які втратили можливість сходити до церкви. Водночас обізвав українців, зокрема представників влади “свинями, які не мають жодної віри та вродженого почуття подяки”.

На його думку, це Україна, яка понад десять місяців захищається від постійних ракетних, авіаударів та атак дронами, обстрілів із боку терористичної армії рф, “розуміє лише грубу силу”.

“І верескливо вимагають жратву від господарів. На цьому заснована дресура. І вона буде продовжена західними свинопасами”, – люто заявив політик країни-агресора, яка розв’язала цю війну і, на тлі поразок та втрат, не знає, як із неї вийти, не вдаривши путінським обличчям у багнюку.

Медведєв обурився, що на запропоноване главою рф володимиром путіним 36-годинне “припинення вогню” негативно відреагували навіть у Німеччині.

“Малограмотна німецька баба Бербок і низка інших тих, хто дивиться по європейському свинарнику, встигли вякнути про неприпустимість перемир’я. Ну, спадкоємці нацистів ніколи не шкодували ні людей, ні тварин. Їм не звикати…” – цинічно заявив представник кремля.

Нагадаємо: міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок вважає, що за заявами російського диктатора володимира путіна про введення режиму припинення вогню в Україні стоїть бажання взяти тимчасову паузу та продовжити наступ. Реальним припиненням вогню стало б виведення окупаційних військ із території України.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у МЗС Британії відреагували на заяви путіна щодо “різдвяного перемир’я” і закликали вивести війська рф з України. Глава відомства Джеймс Клеверлі заявив, що 36-годинна пауза російських атак не сприятиме перспективам миру.

Залишити відповідь