П’ятниця, 23 Лютого, 2024
ВійнаПодіїСвітУкраїна

Очільник НАТО заявив, що треба збільшити виробництво боєприпасів

За словами Єнса Столтенберґа, необхідно посилити виробництво, щоб надалі продовжити підтримувати Україну, передає Польське радіо.

Війна в Україні вичерпує запаси зброї та боєприпасів НАТО. Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберґ вважає необхідним «збільшити виробництво, щоб поповнити запаси союзників і гарантувати, що ми зможемо надалі протягом тривалого часу забезпечити постачання Україні», – цитує німецька газета «Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung».

У розмові з цим виданням очільник Альянсу наголосив: «Цей конфлікт поглинає величезну кількість боєприпасів і з’їдає наші запаси».

Як оцінюють у НАТО, Україна використовує до 10 тисяч артилерійських снарядів на день. Причому, наприклад, Сполучені Штати виробляють лише 15 тисяч снарядів на місяць.

Тому натівські чиновники висловлюють стурбованість, як поповнювати найважливіші боєприпаси союзників. Йдеться про 155-міліметрові артилерійські снаряди, ракети для пускових установок HIMARS, а також систем протиповітряної оборони Gepard, IRIS-T і Patriot, – пише німецьке видання.

Залишити відповідь