Середа, 24 Квітня, 2024
В КиєвіПодіїУкраїна

П’ять осіб госпіталізували після вживання страв з яєць та червоної риби в кафе Києва

У Києві зафіксували випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію. Громадянам стало зле після вживання готової продукції, зокрема тостів із червоною рибою, в столичному закладі громадського харчування.

Про це повідомили в пресслужбі Київського міського центру контролю та профілактики хвороб. Постраждалих госпіталізували до медзакладів, передає OBOZREVATEL.

“Інформація щодо захворювання на гостру кишкову інфекцію серед громадян. Станом на 15 лютого до Центру надійшло 5 екстрених повідомлень про захворювання гострим ентероколітом – 4 серед мешканців міста Києва та 1 – Київської області”, – розповіли в пресслужбі.

Зазначається, що всі випадки харчових отруєнь ймовірно пов’язанні з вживанням готової продукції в одному із закладів громадського харчування, який знаходиться в Голосіївському районі столиці. Хворі 10 лютого вживали серед різних страв одну спільну, а саме тост із червоною рибою та скрамбл з яйця. Наразі п’ятеро дорослих громадян госпіталізовані до медичних закладів.

“Хворі бактеріологічно обстежені на кишкову групу інфекцій, у одного із них виділена Salmonella enteritidis”, – додали в пресслужбі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області за два дні троє дітей загинули від отруєння грибами. У п’ятницю, 2 вересня, не стало 4-річного Матвія, а напередодні померли дві його сестри – 9-річна Ліза та 18-річна Катерина.

Залишити відповідь