Вівторок, 21 Березня, 2023
ВійнаІнтерв'юСвітУкраїна

Україна матиме лише одну спробу розпочати великий контрнаступ

Багато країн, багато політиків очікують певного прогресу цього року, передає Польське радіо.

Україна матиме лише одну спробу розпочати великий контрнаступ. Якщо він не вдасться, то отримати кошти на наступний буде вкрай важко. У цьому переконаний  президент Чехії Петр Павел.

Президента Чехії запитали, чи деякі західні країни розглядають варіант, щоб Україна віддала частину своєї території. “Я б ніколи не заохочував Україну відмовитись від частини своєї території. Якщо українці колись вирішать це зробити, це буде тільки їхнє рішення. Наше завдання надати українцям всю можливу допомогу”, – сказав він.

Почати великий контрнаступ та вибити росіян зі своєї території українці мають впродовж кількох місяців. Вікно можливостей відкрито цього року. Після наступної зими, каже Петр Павел, буде вкрай важко підтримувати нинішній рівень допомоги. Втома від війни – це не лише виснаження людських ресурсів і техніки, руйнування інфраструктури в Україні, але також втома в країнах, які надають допомогу.

“Багато країн, багато політиків очікують певного прогресу цього року. Я вважаю, що Україна матиме лише одну спробу великого контрнаступу”, – наголосив чеський лідер

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.