Субота, 10 Червня, 2023
На росіїРуzкій мір

Московити фейками знищують керовані ракети

Рашисти продовжують трощити і знищувати потужне західне озброєння та боєприпаси, які… ще навіть не були поставлені в Україну.

У соцмережах та ТГ-каналах (зокрема, і мінубивства) на московії активно шириться новина про нібито перехоплення першої керованої ракети GLSDB. Радості болотяників при цьому немає меж, але вона насправді передчасна, передає ЗІФ.

Як пояснили у Центрі протидії дезінформації при РНБО, Україна офіційно ще не отримувала від партнерів таку ракету. Тож рашисти могли її перехопити хіба у своїх фантазіях.

Ракет GLSDB (з англ. Ground-Launched Small Diameter Bomb – бомба малого діаметру наземного запуску) ще навіть немає на озброєнні в США. Американська адміністрація замовляє це озброєння для України у виробника – Boeing та Saab, а не передає з наявних запасів американської армії.

До слова, пакет військової допомоги Сполучених Штатів Україні, оголошений 3 лютого 2023 року, а виробити першу партію ракет GLSDB, за оцінками західних аналітиків, зможуть за дев’ять місяців.

Але рашапропагандисти, маючи на меті показати, ніби Україна постійно у програші, і їй не допомагає навіть потужне західне озброєння, вже «успішно» знищують неіснуючі ракетні бомби та ще й вихваляються цими «подвигами».

Раніше на їхньому віртуальному рахунку з’явились «підбитий» під Вугледаром танк «Leopard2A5» та «знищений» М1 «Abrams» під Соледаром.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.