Четвер, 9 Листопада, 2023
ПодіїСвіт

Польський політик отримав листа із погрозами за допомогу Україні

«Я заколю тебе, як єврея Павела Адамовича, якщо ти не зникнеш із політичного життя», — йдеться в електронному листі, надісланому політику, передає Польське радіо.

«За допомогу Україні, тебе давно треба вбити». Політик ПіС отримав електронний лист із погрозами

Вже тривалий час у Польщі існує практика розсилки погроз електронною поштою політикам і громадським діячам. Цього разу таке повідомлення отримав депутат із Варшави Павел Лісецький.

«Я заколю тебе, як єврея Павела Адамовича, якщо ти не зникнеш із політичного життя», — йдеться в електронному листі, надісланому політику.

У Польському законодавстві такі погрози розглядають як кримінальне правопорушення.

Стаття 190 Кримінального кодексу:

  • 1. Кожен, хто погрожує іншій особі вчинити злочин на шкоду їй або її близьким, якщо ця погроза викликає розумне побоювання щодо втілення в життя, підлягає штрафу, покаранню обмеження волі або позбавлення волі на 2 роки.
  • 2. Притягнення до відповідальності здійснюється за клопотанням потерпілої сторони.

Автор підписаний як «Томаш Клім». У змісті повідомлення, що написано із помилками, чітко проглядаються заклики до «засудження України».

«За допомогу українцям, я давно мав тебе убити, але МИ ДАЄМО ТОБІ ШАНС (“Za pomoc dla ukraińców, powinienem cię zamordovać już davno, ale DAJEMY CI SZANSĘ)», — пише автор листа.

Лист завершується заявою: «Рішення винесено від імені автономних терористичних організацій lolifox».

Lolifox — це назва даркнет-форуму, який, за повідомленнями ЗМІ, відомий своєю суперечливою та кіберзлочинною діяльністю.

Як стало відомо порталу niezalezna.pl, Павел Лісецький заявив, що наступного тижня подасть заяву про скоєння щодо нього злочину.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.