Четвер, 7 Грудня, 2023
Інтерв'юПодії

Президент Франції заявив, що російському прапору не місце на Олімпіаді

Заборона на участь у змаганнях, як і раніше, поширюватиметься на збірні Росії та Білорусі та клуби з цих країн, передає Польське радіо.

Російські та білоруські спортсмени зможуть взяти участь у змаганнях в Чехії. Правила їх виступів встановив уряд Петера Фіали. Заборона на участь у змаганнях, як і раніше, поширюватиметься на збірні Росії та Білорусі та клуби з цих країн. Є кілька винятків із чинних правил. 

У змаганнях можуть брати участь російські та білоруські спортсмени, які не представляють свої країни, а виступають індивідуально або в клубі іншої країни. Їм не дозволять використовувати державну символіку Росії та Білорусі, а також символіку спонсорів із цих країн. Під час перебування в Чехії спортсмени жодним чином не зможуть підтримати російське вторгнення в Україну.

Минулого тижня уряд Чехії схвалив надання віз російським і білоруським футболістам казахського клубу, який змагався у відбіркових раундах єврокубків. Виходячи з того, що санкції не повинні торкнутися чеських клубів і організаторів змагань, адміністрація Петера Фіали нарешті послабила повну заборону на в’їзд російських і білоруських спортсменів.

А тим часом президент Франції Емманюель Макрон заявив, що російський прапор не повинен з’являтися під час Олімпійських ігор у Парижі, коли в цей же час Росія скоює воєнні злочини.

Залишити відповідь