Середа, 24 Квітня, 2024
СвітСпортУкраїна

Принц Гаррі став на коліно біля українського воїна, який втратив ноги: відео зворушило мережу

У Дюссельдорфі, Німеччина, тривають Invictus Games 2023 (“Ігри нескорених”) – міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військовослужбовців, поранених або тих, які отримали інвалідність на службі. Засновник змагань принц Гаррі зустрівся там із українськими захисниками. До мережі потрапило відео, де герцог Сассекський став на одне коліно перед уболівальником з України, який втратив на війні з російськими окупантами ноги.

Кадри, які поширили в мережі, зворушили інтернет-користувачів до сліз. Українці відзначають людяність, простоту та поштивість сина короля Великої Британії Чарльза ІІІ, передає OBOZREVATEL.

Так, під час чергового етапу змагань герцог Сассекський проходив повз трибуну з уболівальниками. Серед них він помітив бійця на інвалідному візку із прапором України в руках. Принц підійшов до українця, опустився на одне коліно, потис руку ветерану і зробив фото.

Українці у коментарях дякують Гаррі за його всебічну підтримку українського народу. Вони пишуть: “Все ж, королівська кров – це королівська кров”, “Спасибі за підтримку”, “Респект та повага”.

Зазначимо, що принц Гаррі на змаганнях також поспілкувався із членами української команди. Він підійшов до наших бійців, щоб привітати їх рукостисканням і зробити пам’ятні фото.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у своїй автобіографічній книзі “Запасний” принц Гаррі розповідає про службу в Афганістані у 2012-2013 роках, коли він був другим пілотом бойового вертольота Apache. У той час, як написав у мемуарах син короля Великої Британії, він убив 25 бойовиків Талібану.

Залишити відповідь