Субота, 2 Березня, 2024
На росії

Кадиров почав зневажати старшого сина після його зустрічі з Путіним та усуває від влади – ISW

Ватажок Чеченської республіки Рамзан Кадиров ще більше почав зневажати старшого сина Ахмата Кадирова після його зустрічі з кремлівським диктатором Володимиром Путіним. Водночас молодшому синові Адаму Кадирову приділяється більше уваги у публічній площині.

Варто зазначити, що зустріч Ахмата Кадирова з Путіним, ймовірно, була пов’язана з обговоренням майбутнього ватажка Чечні. Про це йдеться в аналітиці Інституту вивчення війни, передає OBOZ.UA.

Напередодні чеченський ватажок дав зрозуміти, що призначив Ахмата заступником першого міністра Чеченської республіки з фізичної культури, спорту та молодіжної політики. Примітно, що це призначення було після 18-річчя Ахмата, коли Рамзан Кадиров похвалив його за успіхи в “обраній справі” на посаді голови чеченського молодіжного руху “Рух перших”.

Аналітики зазначають, що визнання Рамзаном Кадировим нової посади Ахмата контрастує з нещодавніми похвалами та призначеннями інших його дітей, включаючи призначення його молодшого сина Адама на посаду у службі безпеки Чечні. Саме цю посаду Рамзан Кадиров обіймав до того, як став ватажком Чеченської республіки.

В ISW підкреслили, що причина явного зневажливого ставлення Рамзана Кадирова до свого старшого сина незрозуміла. При цьому аналітики нагадали, що Ахмат Кадиров зустрічався із диктатором Росії Володимиром Путіним на початку березня 2023 року. Саме в той період активно поширювалися чутки про погіршення здоров’я Рамзана Кадирова, що викликало припущення про те, що в РФ, можливо, готувалися до того, щоб Ахмат став наступником батька.

Нагадаємо, сина ватажка Чечні Рамзана Кадирова призначили начальником відділу безпеки голови Чечні. Йдеться про Адама Кадирова, якому лише 15 років.

Раніше повідомлялося, що ватажок Чечні Рамзан Кадиров наказав чеченським силовикам жорстко затримувати та навіть розстрілювати учасників масових акцій. На його думку, під час затримання або розгону “призвідників заворушень” представники силових структур мають зробити три попереджувальні постріли в повітря, а четвертий – “в лоба”.

Залишити відповідь