Середа, 21 Лютого, 2024
ЕкономікаУкраїна

Міноборони наступного року спрямує майже ₴175 мільярдів на ракетне озброєння і боєприпаси

Одним з пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік є ракетне озброєння і боєприпаси, на які буде спрямовано близько 175 мільярдів гривень.

Про це заявив заступник міністра оборони Юрій Джигир, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу МОУ, передає Black Sea News.

«Один із основних пріоритетів оборонного бюджету на 2024 рік – це ракетне озброєння і боєприпаси… На цей напрямок з коштів, запланованих на 2024 рік, піде приблизно 175 мільярдів гривень. На військову техніку – близько 80 мільярдів гривень», – йдеться в повідомленні.
Ще одним пріоритетом є поточний ремонт пошкодженої військової техніки і закупівля запчастин до неї.

“Урядом перед міністерством поставлено завдання максимально контрактувати озброєння і військову техніку українського виробника. І за нашими оцінками, понад 190 мільярдів гривень з коштів, які будуть контрактуватися у наступному році, залишаться у вітчизняного виробника”, — заявив Джигир.
Як повідомлялося, Міністерство фінансів заявило, що видатки загального фонду державного бюджету на сектор безпеки і оборони за січень-жовтень 2023 р. становили 1391,2 млрд грн або 59,3% від усієї суми видатків.

Залишити відповідь