П’ятниця, 23 Лютого, 2024
Інтерв'юУкраїна

Причину того, чому Порошенка не випустили закордон, засекретили 

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що скасував міжнародне відрядження нардепа і 5-го президента України Петра Порошенка після отримання листа з грифом “Для службового користування”, зміст якого він не може розголошувати, передає ЗІФ.

Про це Корнієнко сказав в коментарі національному телемарафону новин, пише сайт politerno.com.ua.

“Він (Порошенко –ред.) вказував як основну підставу – участь у непарламентському заході, партійному форумі Міжнародного демократичного союзу, спільноти, в яку, напевно, входить “Європейська солідарність”. Він писав, що паралельно з цим будуть якісь ще зустрічі високого рівня.

За нашими внутрішніми принципами участь у партійних заходах допускається, але коли надійшов лист ДСК, який я не можу коментувати, ми вимушені були скасувати це відрядження”, – заявив Корнієнко.

Нагадаємо, напередодні експрезидент Петро Порошенко повідомив на своїй сторінці у ФБ, що прикордонники не випустили його у відрядження за кордон. Натомість прикордонники пояснили, що відмовили у виїзді, бо ВРУ скасувала відрядження Порошенка. 

Петро Порошенко: ” Знову театр абсурду на кордоні. Маю підписане відрядження головою Верховної Ради, але прикордонники мене не пропустили. Я далекий від думки, що прикордонники діяли за власної ініціативи. Кожен може сам здогадатися, хто ж скасував документ, підписаний спікером парламенту. У Польщі та США у мене заплановані десятки зустрічей…”.

Залишити відповідь