Середа, 21 Лютого, 2024
В окупаціїРуzкій мірУкраїна

РФ зганяє людей з окупованих територій на пропагандистську акцію у Москву

13 грудня на виставці в Москві відкриють стенд тимчасово захопленої Херсонщини

Окупаційна адміністрація тимчасово захопленої території Херсонщини зганяє бюджетників на пропагандистську виставку «Росія» у Москві.

Про це повідомляє видання «Главком» із посиланням на Центр національного спротиву, передає Black Sea News.

Поїздка має відбутись 13 грудня, коли на виставці відкриють стенд тимчасово захопленого регіону. Сама виставка функціонує з листопада і є частиною передвиборчої програми російського диктатора Володимира Путіна.

На виставці росіяни намагаються переконати самих себе в успіхах своєї країни-терористки. Вкрадені технології, вигадані досягнення та навіть самі регіони – все це має справити враження на пересічного росіянина, аби він проголосував за диктатора на виборах, результат яких вже давно розписаний у Кремлі.

«Пропаганда дезорієнтує людину в інформаційному просторі й робить свою жертву легко піддатливою до афер путінського режиму, що призводить до війн, руйнувань міст та життя. Кожен пропагандист та причетний до таких заходів понесе відповідальність за злочини перед людством», – зазначає Центр нацспротиву.

Раніше повідомлялося, що сайти виставки-форуму «Росія» зазнали масованої хакерської атаки з території України та західних країн.

Раніше, під час відкриття виставки «Росія» на ВДНГ у Москві, перед приїздом диктатора Путіна виставили макет термоядерної «Цар-бомби». 

Залишити відповідь