П’ятниця, 23 Лютого, 2024
АрміяПолітика

Сергій Ківалов привітав аспіранта Університету Валерія Залужного з успішним захистом дисертації

Голова вченої ради Національного університету “Одеська юридична академія” академік Сергій Ківалов привітав аспіранта Університету, Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного з успішним захистом дисертації. Про це йдеться на фейсбук-сторінці університету.

Колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає аспіранта кафедри адміністративного і фінансового права, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного зі достроковим захистом дисертаційного дослідження та здобуттям наукового ступеню доктора філософії в галузі знань «Право» (кандидат юридичних наук). Для Одеської юридичної академії велика честь і відповідальність бути дотичними до цієї історичної події.

Відповідно до вимог часу, а також з огляду на специфіку обраної теми дисертаційного дослідження, захист наукової роботи відбувався в умовах найсуворішої секретності. Всі учасники процесу виявили максимальний професіоналізм. При цьому, як голова спеціалізованої ради, так і рецензенти та офіційні опоненти, були надзвичайно вражені рівнем підготовки здобувача Одеської юридичної академії Валерія Залужного.

Захист наукової роботи аспіранта НУ «ОЮА» тривав більше трьох годин! Валерій Федорович розгорнуто відповів на всі питання опонентів і вкотре довів, що він противник формального підходу. Якщо Залізний Генерал береться за справу, то доводить її до кінця, а всі завдання, які її супроводжують, виконуються бездоганно.

Науковий керівник Валерія Залужного – доктор юридичних наук, професор Біла-Тіунова Любов Романівна відзначає: ще на етапі підготовки дисертаційного дослідження Валерій Федорович демонстрував свою зацікавленість та високу обізнаність у науковій темі не лише на теоретичному, але і на практико-прикладному рівні. Натепер вже випускник відділу аспірантури Одеської юридичної академії завжди знаходив час і можливості для вдосконалення дисертації, розуміючи, що його наукова робота обовʼязково принесе користь державі.

Сьогодні для нас, багатотисячної родини Національного університету «Одеська юридична академія» Валерій Федорович не лише Головнокомандувач Збройних Сил України, але і, з-поміж іншого, колега, фахівець у галузі адміністративного права, доктор філософії, здобутками якого буде пишатися не одне покоління викладачів і студентів нашого навчального закладу!

Нагадаємо, що захист дисертації Головкомом ЗСУ спричинив скандал в соціальних мережах, оскільки Сергій Ківалов має неоднозначну репутацію та відомий прямою участю у фальсифікації результатів президентських виборів у 2004 році та своєю проросійською позицією.

Залишити відповідь