Четвер, 22 Лютого, 2024
Руzкій мірСвітСкандалУкраїна

Мер Львова про блокади на кордоні з Польщею: проросійські провокатори висипали українське зерно

«Назвемо речі своїми іменами. На цьому фото — українське зерно, яке висипали польські, а насправді проросійські провокатори, з українських вантажівок. Псевдоблокада на кордоні триває», – написав у своєму телеграм-каналі Андрій Садовий, коментуючи інцидент із висипаним польськими фермерами із вантажівок на дорогу українським зерном, передає Польське радіо.

У понеділок мер Львова Андрій Садовий назвав польських фермерів, які протестують на кордоні з Україною, «проросійськими провокаторами». Так він висловився про учасників блокади кордону з Україною, які висипали зерно на дорогу перед прикордонним переходом у Дорогуську.

Садовий опублікував у своєму телеграм-каналі фото, на якому видно висипане українське зерно. «Назвемо речі своїми іменами. На цьому фото — українське зерно, яке висипали польські, а насправді проросійські провокатори, з українських вантажівок. Псевдоблокада на кордоні триває», – написав Садовий.

«Українці буквально поливають кров’ю поля, які родять це зерно. Збирати пшеницю на полі, яке бачило війну — це як працювати сапером. Такі дії — ницість і ганьба», – додав мер Львова.

Нагадаємо, польські фермери зупинили три українські вантажівки та висипали з них зерно на дорогу. Інцидент трапився в неділю на дорозі, що веде до прикордонного переходу в Дорогуську, біля місця протесту польських фермерів.

«Після оформлення до Польщі в’їхали три вантажівки з водіями громадянами України. Учасники протесту не пропустили транспорт і в якийсь момент відкрили причепи, через що зерно частково висипалося на дорогу. Водії повернули назад в бік України», – повідомила в неділю Ева Чиж із поліції міста Холм.