Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо має намір звернутися до США за військовою допомогою для повалення режиму чинного президента країни Ніколаса Мадуро
Про це повідомляє Al Jazeera.
Наголошується, що Гуайдо закликав до безпосередніх контактів між опозиційним рухом у Венесуелі і американськими військовими. Однак явка на демонстрації була досить низькою.
Нагадаємо, Гуайдо доручив своєму представнику Карлосу Веккьо зустрітися з Південним оперативним командуванням ЗС США. Повідомлялося, що ця зустріч необхідна для того, щоб встановити прямі відносини і можливості з точки зору співпраці з США для вирішення складної гуманітарної ситуації у Венесуелі, передає 112.
Раніше повідомлялося, що Пентагон відправить військовий госпітальний корабель у регіон Карибського моря, Центральної і Південної Америки в зв’язку з кризою у Венесуелі.
Крім того, США розглядають способи фінансування діяльності Гуайдо.