Це вже буде 21 зустріч найвищого рівня між сторонами. Лідери підтвердять зміцнення політичного і економічного співробітництва між Україною і Євросоюзом.
Також будуть обговорені перспективи подальшої співпраці.
Українську сторону на саміті представлятиме Президент Володимир Зеленський. Від ЄС у Києві будуть присутні президенти Європейської ради Дональд Туск і Єврокомісії – Жан-Клод Юнкер.
Як наголошує сторона Євросоюзу, на зустрічі найвищого рівня буде підтверджена підтримка суверенітету і територіальної цілісності України, а також імплементація Мінських домовленостей.
«На попередньому засіданні Європейської ради лідери ЄС знову вирішили продовжити економічні санкції ЄС у відповідь на відсутність прогресу з боку Росії», – заявили у Євросоюзі
У порядку денному саміту – ситуація в Азовському морі. Лідери також засудять надання російського громадянства українцям на непідконтрольних територіях.
Україна і ЄС обговорять майбутні пріоритети у відносинах, включаючи імплементацію Угоди про асоціацію.












