Вівторок, 5 Грудня, 2023
Економіка

Українці отримуватимуть субсидії в грошовій формі, починаючи з 1 січня

З 1 січня 2019 зміниться система монетизації субсидій. Таке рішення було прийнято під час засідання Кабміну у четвер, 27 грудня.

“Сьогодні ми повинні зробити ще один важливий крок – перейти від надання житлових субсидій підприємствам до виплати їх безпосередньо громадянам у грошовій формі”, – розповів міністр соцполітики Андрій Рева.

Як зазначається, з 1 січня “грошові” субсидії будуть отримувати ті, хто вперше звернулися за допомогою. Ті господарства, яким субсидію була надано у 2018 році, будуть продовжувати отримувати її до кінця опалювального сезону.

“Починаючи з жовтня 2019 року, грошова форма охопить всіх отримувачів пільг та житлових субсидій. Етапність дозволить відпрацювати механізм на невеликій кількості одержувачів”, – зазначив Рева.

Рева також заявив, що буде контролюватися банком те, що кошти витрачено саме на оплату комунальних послуг. Якщо ж сім’я змогла заощадити і зберегти частину коштів, вони можуть витратити їх так, як захочуть. Гроші будуть приходити на банківський рахунок одержувача в Ощадбанку.

Залишити відповідь