Вівторок, 5 Грудня, 2023
Економіка

Верховний Суд скасував рішення про передачу “Нафтогазу” контролю над єдиним облгазом

Верховний Суд залишив в силі рішення нижчих інстанцій, якими були визнані недійсними рішення позачергових загальних зборів акціонерів Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Кіровоградгаз” від 29 червня 2017 року.

Про це свідчить рішення Верховного Суду від 27 листопада, яке оприлюднено в єдиному судовому реєстрі, передає БізнесЦензор.

Згідно з матеріалами справи, позивачі вказували, що були повідомлені про проведення зборів у передбачений законом спосіб, а відповідачі не змогли довести зворотне.

При цьому “Нафтогаз” скористався правом провести збори акціонерів, як власник 51% акцій, з огляду на відмову виконувати відповідну вимогу керівництвом “Кіровоградгазу”.

Нагадаємо, рішенням зборів акціонерів “Кіровоградгазу” від 29 червня 2017 року серед іншого було змінено керівництво компанії, зокрема, що займали посади з 2004 року глава правління Ігор Ященко і глава наглядової ради Ігор Воронін.

Новим головою наглядової ради був призначений представник “Нафтогазу” Олег Діденко, а головою правління компанії – Олександр Гладкий.

Таким чином, контроль над “Кіровоградгаз” зміг встановити “Нафтогаз України”.

Залишити відповідь