Середа, 6 Грудня, 2023
АнонсиКультураМистецтво

Куди піти 4 січня

Льодове шоу «Юнона і Авось»

Відома опера композитора Олексія Рибнікова на вірші поета Андрія Вознесенського отримала нове життя у виконанні артистів фігурного катання. У шоу використовуються світлові декорації та відеопроекції. Завдяки цьому білосніжна льодова арена зможе перетворитися і на підлогу вишуканого палацу, і на палубу корабля, і на блакить океану, і на гарячий пісок Каліфорнії. Під час вистави арії графа Миколи Резанова звучатимуть у виконанні неперевершеного у цій ролі Миколи Караченцова.

Рок-опера отримала свою назву на честь двох парусних фрегатів, на яких російський граф Микола Резанов здійснив свою подорож в Америку. Тут, у сонячній Каліфорнії, він познайомився з донькою коменданта Сан-Франциско Кончітою, якій було лише 15 років. Сорокарічний граф втратив голову від кохання й освідчився дівчині. Проте вона була католицької віри, тому Резанов мав спершу отримати дозвіл на шлюб від папи римського та закінчити свої справи. Однак дорогою у Росію він захворів і помер. Кончіта 35 років не вірила у смерть коханого, а потім дала обітницю мовчання та вступила до чернечого ордену.

Час: 19.00.

Місце: Палац Спорту (Спортивна площа, 1).

Вартість: 290 – 1200 грн.

Вечірка «Дискач: Курган feat. Agregat»

На дискачі тебе чекає свіжий шампусік, стиглі мандарини, але найголовніше – Аміл, Рамил і Жека, вони ж Курган і Агрегат з ексклюзивним діджей-сетом.

«Дискач» – це атмосфера! Тут ти відчуваєш себе, як удома. Грають найкращі хіти – від 90-их до найсвіжіших, завжди є з ким випити на барі, ну і звичайно ж, караоке і битва за «Золотий голос» на піснях Винника та Алегрової. На «дискачі» люблять тебе будь-якого.

Час: 23.00.

Місце: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41).

Вартість: 100 грн.

Залишити відповідь