Вівторок, 21 Травня, 2024
Економіка

На Зеленому тижні Україну представлятимуть більше 50 компаній

Українська делегація з 18 по 27 січня візьме участь у найбільшій міжнародній продовольчої виставці-ярмарку «Міжнародний зелений тиждень», світовому продовольчому форумі, який відбудеться в Берліні.

Про це повідомляє оператор національної експозиції України компанія ТОВ «ТД« Промфінінвест ».

Українська делегація, вперше після 2014 року, візьме участь в «Міжнародному зеленому тижні», що стало можливим завдяки підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Національна експозиція України буде займати павільйон площею понад 1000 м2. Оформлення стендів і організація участі української делегації передбачає єдину цілісну композицію, зокрема, урочисте відкриття за участю в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Максима Мартинюка, презентації та дегустації продукції від 50-ти українських компаній, вживання страв вітчизняної кухні, музичні виступи, майстер-класи, інтерактивні заходи та ін.

Ключовою темою української експозиції буде харчова промисловість, де компанії-учасники з України представлять молочну і м’ясну індустрію, виробництво алкогольних і безалкогольних напоїв, кондитерських виробів і меду, а також виробництво органічних продуктів. Це продукція таких відомих торгових марок як «Шабо», «Колоніст», «Барчанка», «Перша приватна броварня», «Чумак», Jaffa, «Баварія», Аграрний фонд, Державна продовольчо-зернова корпорація України, «Галка», « майстерня карамелі », Leopolis, Favorine Foods,« Добра ферма », Organico,« Ніжин »,« Козуб »,« Асканія-Пак »,« економ », Liqberry,« Золотий вік »,« Теремно »,« Квант »,« Галекс-Агро »і багато інших. Без перебільшення можна сказати, що на виставці «Міжнародний зелений тиждень-2019» будуть представлені кращі продовольчі бренди України.

«Зелений тиждень» – найбільша міжнародна виставка продовольства і сільського господарства, де представлені близько 70 країн. Щорічно її відвідують більше 400 тис. Чоловік. В рамках виставки проходить Глобальний форум з продовольства і сільського господарства (GFFA), а також Саміт аграрних міністрів, участь в якому беруть понад 60 міністрів сільського господарства і продовольства з усього світу.

Залишити відповідь