Вівторок, 5 Березня, 2024
Освіта

Держава забезпечуватиме учнів та вчителів електронними підручниками

У Міністерстві освіти заявили, що безкоштовно забезпечуватимуть учнів та вчителів як паперовими, так й електронними підручниками

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Українські школярі та вчителі отримають доступ до електронних аналогам паперових підручників, які будуть поширюватися безкоштовно в форматі pdf.

У відомстві підкреслили, що таку норму передбачає Закон “Про освіту”. Також діти і вчителі отримають електронні версії підручників, у яких немає друкованих аналогів.

“Тепер уряд прийняв порядок, яким визначається конкретний механізм. Доступ до е-підручників, право використання яких набуло держава, учні та вчителі будуть отримувати через Національну освітню електронну платформу”, – пояснила міністр освіти Лілія Гриневич.

Безкоштовні електронні підручники отримають учні шкіл та професійно-технічних училищ, студенти коледжів, технікумів та заклади професійно-технічної освіти. Вчителів також забезпечать електронної навчально-методичною літературою.

Зараз, за словами Гриневич, майже готове ядро платформи, і прийняте рішення стане одним з важливих кроків до наповнення її необхідним контентом.

Залишити відповідь