Четвер, 4 Червня, 2020
Спорт

В Києві боролися на честь загиблих бійців АТО

На цих вихідних Київ приймав один з наймасштабніших для України за кількістю учасників турнір з греко-римської боротьби, який відбувся в спортивному комплексі «Меридіан». Змагання були присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО та ООС.

Новини писали, що в змаганнях взяли участь близько 500 юних спортсменів віком від 9 до 16 років. Команди були з України, а  також – 2 команди з Білорусі та Молдови і  по команді з Литви та Естонії.

За результатами турніру, перше місце у командному заліку отримали юні атлети з м. Конотопа Сумської області, друге місце виборола столична КДЮСШ «Школа Спорту», а бронзові нагороди дісталися команді з м. Кременчук Полтавської області.

Головним  організатором турніру стала КДЮСШ «Школа Спорту» за підтримки Благодійного фонду Валентина Манька «Воля».

Почесними гостями змагань були : міністерстр молоді і спорту України Ігор Жданов, срібний призер Олімпійських ігор і чемпіон світу з класичної боротьби Жан Беленюк та інші відомі спортсмени та спортивні функціонери.

В своєму коментарі для нашого видання Жан Беленюк звернув увагу, що коли він був таким же юним спортсменом, йому не довелося брати участь в українських  змаганнях в таких  чудових умовах і залах. Чудовий турнір, шикарний зал, – наголосив чемпіон.

В свою чергу Валентин Манько, оцінюючи результати змагань, відзначив, що юні українські спортсмени довели на цьому турнірі традиційну силу нашої борцівської школи.

Пояснюючи свою мотивацію з організації саме такого турніру, голова благодійного фонду «Воля» нагадав , що він і сам брав активну участь в боях з  російсько – окупаційними військами у найважчий момент російської агресії і поховав немало своїх побратимів.

Тим більше, що  сам меценат захоплюється спортивними єдиноборствами, а сьогодні сімейні спортивні традиції продовжує і його син Владислав, який , до речі, виборов перше  місце на цьому турнірі у  ваговій категорії до 57 кг.