Четвер, 23 Вересня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

Україна заарештовує активи російських банків

Верховний суд України визнав законним арешт акцій російських банків в Україні, а також дозволив проводити арешти акцій російських банків для стягнення компенсації за окупацію Криму.

Про це повідомили у прес-службі Верховного Суду.

“У липні 2018 року 18 юридичних осіб та одна фізична особа звернулися до Апеляційного суду м. Києва із заявою про визнання та надання дозволу на виконання рішення Арбітражного суду (м. Гаага, Королівство Нідерландів) від 2 травня 2018 року у справі ПТС № 2015-36 про стягнення сум з боржника – Російської Федерації в особі Міністерства юстиції РФ як компенсації за відповідне нерухоме майно. Заявник доводив, що на території України є майно боржника (ч. 2 ст. 475 ЦПК України)…. Ухвалою від 5 вересня 2018 року Апеляційний суд м. Києва, діючи як суд першої інстанції, задовольнив заяву про забезпечення позову, а ухвалою від 25 вересня 2018 року – заяву про визнання та надання дозволу на виконання рішення Арбітражного суду (м. Гаага, Королівство Нідерландів)”, – повідомили у прес-службі суду. 

Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду, діючи як суд апеляційної інстанції, розглянув апеляційні скарги на згадані ухвали у відкритому судовому засіданні.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.