Понеділок, 14 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Аваков звинуватив штаби кандидатів у президенти в розпалюванні ненависті в суспільстві

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звинуватив передвиборчі штаби кандидатів у президенти України в підкупі виборців і розпалюванні ненависті в суспільстві.

Про це написав А.Аваков на своїй сторінці з соцмережі.

“Штаби політиків !? Адже це ви, які називають себе чесними і прекрасними – посилаєте бойовиків один на одного, платите за це брудні гроші. А при світлі дня – адже в підсумку ми зустрічаємося з респектабельними, шанованими людьми з політичних штабів, які дають команди і наймають людей робити ницості “- написав А.Аваков.

За словами міністра необхідно вести чесну конкуренцію в рамках правового поля.

“Ці люди ходять поруч з нами, вітаються, посміхаються і.. посилають до опонента – ображати, кидати в тисячний натовп петарди, обливати хімікатами, брехати і гнати спіраль ненависті” – зазначив міністр.

“Варто зупиниться. Компанія тільки починається, панове політики. 50 днів до виборів. Зберіться, панове кандидати, домовтеся як вести чесну конкуренцію і не втратити країну, не розміняти все ненависть і підлі провокації. Адже це так приємно чесно виграти вибори. Наш народ багато страждав і заслужив чесні вибори, а не ристалище політичного бруду “- підсумував А. Аваков.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.