Понеділок, 26 Липня, 2021
novyny.org@gmail.com
Світ

В ООН створили фонд гуманітарної допомоги Україні

В ООН заснували об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні і закликали донорів приєднатися до нього, щоб допомогти жителям Донбасу, які страждають від збройного конфлікту

Про це заявила помічниця генсека організації Урсула Мюллер.

Її виступ прозвучав на спеціальному засіданні ООН щодо Плану гуманітарної допомоги на сході України на 2019 рік.

«Я рада сьогодні оголосити про створення Об’єднаного фонду гуманітарної допомоги Україні і закликаю донорів приєднатися до нього», – заявила Мюллер.

За словами заступника генерального секретаря, ряд країн уже внесли свої кошти в фонд. Зокрема, представники делегацій Швеції та Литви в своїх виступах повідомили, що їхні уряди вже внесли кошти в фонд. Уряд Швеції пожертвував 1 млн доларів.

«Сьогоднішня дискусія дає нам можливість ще раз звернути увагу на гуманітарні наслідки конфлікту. Поки політичні дискусії тривають, ми не повинні забувати людське обличчя цієї кризи і її вплив на цивільне населення, звичайних людей, які стикаються з її наслідками кожен день », – додала Мюллер.

Резюмуючи свій виступ, Мюллер додала, що загальні потреби для гуманітарної допомоги жителям сходу України, які страждають від збройного конфлікту з обох боків лінії розмежування, на 2019 рік складають 162 млн доларів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.