Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Від інсульту після сварки з батьком однієї зі школярок померла вчителька

Чоловік влаштував у школі розбірки через нібито грубе ставлення до його дочки. Однак, рідні педагога переконують, що конфлікт зі школяркою був вичерпаний задовго до того.

Про це повідомляє 33 канал.

“23 листопада під час уроку фізкультури Світлана залишилась сама з двома класами, тому що інша вчителька пішла у своїх справах. Діти грали з м’ячем і випадково вдарили ним у вухо п’ятикласниці Поліни. Дівчинка попросила полити його холодною водою. Але Світлана радила дочекатися їх вчительки, боялася залишати інших учнів самих. На це дитина обізвала педагога “слабою на голову”. Після того Світлана підійшла до дівчинки і легенько взяла її за кофточку”, – розповіла мати померлої Надія Кушнір.

Дівчинка поскаржилася рідній тітці, яка працює в тій же школі психологом. Жінка при учнях влаштувала скандал, після чого Олійни вибачилася перед школяркою. Однак, на цьому конфлікт не закінчився. 3 грудня із заробітків повернувся батько дівчинки і вирішив розібратися із ситуацією.

“Сергій сильно кричав і розмахував кулаками. Чоловік навіть замахувався, але директор вчасно стала між ними і розвела. Світлана почервоніла і пішла. Мала на меті розрахуватися, тому що батько учениці вимагав тільки звільнення. Сіла писати і ручка у неї випала. Підняти вже не змогла. Очі стали скляними”, – зазначили очевидці.

Вчителька потрапила в лікарню з інсультом. Лікарі 17 днів боролися за життя жінки, однак врятувати її не змогли. Рідні померлої вчительки мають намір звернутися до правоохоронців.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.