Вівторок, 23 Липня, 2024
Політика

Штаб Зеленського заперечує необхідність шоумену вносити в декларацію віллу в Італії

У Зеленського вважають, що він не зобов’язаний вносити в декларацію свій величезний італійський маєток.

Про це йдеться в заяві команди Зеленського в соціальній мережі Facebook.

“Фейк! За три дні до виборів Президента України Володимира Зеленського намагаються дискредитувати. У ЗМІ запущено чергову хвилю фейків щодо “приховування майна” Володимиром Зеленським при декларуванні. Безпідставність звинувачень знову очевидна!” – йдеться в заяві.

Штаб Зеленського зазначає, що закон про запобігання корупції однозначно вказує на те, що інформацію про вигодоодержувача власності (простіше кажучи, майно, яке декларант контролює через юридичну особу) вказують тільки суб’єкти декларування, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єкти декларування, що займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, відповідно до переліку посад, встановлених законом.

“З огляду на те, що Володимир Зеленський не займає жодної з посад на державній службі, він не мав і не має обов’язку декларувати нерухомість, власником якої є компанія, заснована Володимиром. При цьому зазначену компанію було задекларовано в декларації Володимира в повній відповідності з чинним законодавством”, – наголошується в заяві.

Штаб вважає, що інформація про 15-кімнатну віллу є цинічним наклепом і надуманою “сенсацією”.

Залишити відповідь