Середа, 24 Липня, 2024
Суспільство

Від домашнього насильства за 2018 рік постраждало 8 тисяч осіб

І це дані тільки по Києву

За 2018 рік за Києвом надійшло 8445 звернень щодо домашнього насильства. З них 5764 – від жінок, 2631 звернення від чоловіків і 50 – від дітей.

Таку статистику озвучила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, передає прес-служба адміністрації.

«Домашнє насильство залишається досить серйозним і актуальним питанням, що вимагає об’єднання дій як міської влади і правоохоронних органів, так і громадських та міжнародних організацій. Міська система допомоги жертвам насильства досить розгалужена, в Києві діє міський Центр роботи з жінками та Центр соціально-психологічної допомоги, надають притулок постраждалим. Крім того, функціонують 6 районних центрів у справах сім’ї та жінок», – передає Хонда Марина.

За її словами, ця система допомоги повинна бути максимально спрощена, щоб людина змогла швидко отримати необхідну допомогу. Не менш важливим є обізнаність потенційних жертв або тих, хто вже постраждав від насильства, про діяльність таких центрів.

Зараз присутня велика кількість телефонних номерів і «гарячих ліній» для допомоги жертвам насильства – це може дезорієнтувати людину.

Відзначається, що люди часто не знають, що у них є можливість отримати допомогу в цих установах. Спочатку необхідно викликати поліцію, зафіксувати факт побиття, оформити різні довідки тощо.


Залишити відповідь