Четвер, 25 Липня, 2024
Цікаве

ВВС вибачились перед Порошенко за поширення неправдивої інформації

ВВС заплатять компенсацію. Ці гроші Порошенко передасть на благодійність

ВВС вибачилося перед Петром Порошенком за поширення неправдивої інформації про нібито оплату ним організації зустрічі з Дональдом Трампом. Буде виплачено компенсацію, передає ВВС.

Про це написав прес-секретар Президента Святослав Цеголко у Facebook.

“ВВС вибачилася за поширення брехні про Президента України і тому за рішенням суду заплатить йому компенсацію”, – зазначив він.

Також Цеголко додав, що тепер має вибачитися “1+1”.

Британська телерадіокомпанія ВВС оприлюднила офіційне вибачення у розділі “Виправлення та роз’яснення” на своєму сайті.

“У нашій новинній програмі “News at Ten”, а також у статті, оприлюдненій онлайн 23 травня 2018 року, ми неправильно стверджували, що президент України Петро Порошенко здійснив або дозволив здійснити корупційну/незаконну оплату у розмірі 400 тисяч доларів особистому юристу Дональда Трампа Майклу Коену, щоб раніше узгоджена коротка зустріч між паном Порошенком і президентом Трампом була розширена у більш суттєві переговори”, – йдеться у повідомленні.

“Ми вважали, що у цих публікаціях було зроблено менш серйозне ствердження, спрямоване на адресу пана Порошенка, але з огляду на те, що Високий суд дійшов до висновку, що це твердження було представлене у викладеному вище ключі, ми раді визнати, що це твердження було хибним. Ми вибачаємося перед Петром Порошенком за будь-яку спричинену шкоду і згодні відшкодувати йому збитки, судові витрати і брали участь у спільній заяві на відкритому судовому засіданні”, – сказав юрист BBC.

Петро Порошенко планує передати на благодійність матеріальну компенсацію від концерну ВВС за поширення неправдивої інформації.

“ВВС визнала, що ця інформація була недостовірною, і, відповідно, буде виплачена Порошенку компенсація за шкоду, заподіяну його репутації. І я уповноважений заявити, що коли ця компенсація надійде, Порошенко пожертвує її благодійні цілі”, – сказав він.

Медведєв не уточнив, на які саме цілі буде передано компенсацію, але додав, що, можливо, у тому числі вона піде на благодійну допомогу Збройним силам України.

Як повідомлялося, у травні 2018 року деякі ЗМІ з посиланням на розслідування BBC, підготовлене журналістами в Україні та в США, опублікували інформацію про те, що адвокат Дональда Трампа Майкл Коен, нібито, отримав таємний платіж у розмірі 400 тисяч або 600 тисяч доларів за організацію першої зустрічі між Порошенком та Трампом у червні минулого року.

В Адміністрації Президента України цю інформацію спростували.

Залишити відповідь