Середа, 24 Липня, 2024
Політика

Суспільне запросило на дебати двох кандидатів у президенти

Зеленський натомість під час своєї промови у штабі заявив, що готовий дебатувати із Порошенком

Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила кандидатів на пост президента, які пройдуть в другий тур президентських виборів, узяти участь у теледебатах. Про це 1 квітня повідомляє прес-служба  мовника.

Зокрема, Суспільний мовник заявив, що готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів на пост президента України.

Також на Суспільному наголосили, що кандидати на пост президента України мають брати участь у теледебатах особисто. Якщо ж один з них відмовиться,  то час надається іншому кандидату.

Зазначимо, що у другий тур вірогідно пройдуть кандидат Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко. Після підрахунку ЦВК понад 87% голосів Зеленський має 30,3% пдтримки, а Порошенко — 16, 02%.

Нагадаю, учора 31 березня Порошенко викликав кандидата у президенти Володимира Зеленського на дебати.

«Ключовим елементом виборів у другому турі повинні бути дебати. І якщо хтось ухилятиметься, то це означає, що йому нічого сказати», — сказав Порошенко.

Залишити відповідь