Четвер, 25 Липня, 2024
Політика

У Кремлі зробили гучну заяву про майбутнє Донбасу

У Кремлі прокоментували бажання одного з кандидатів в президенти України домагатися компенсації за окупацію українських територій

Про це висловився прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

«Ми уважно стежимо за заявами кандидатів, природно, особливо в тій частині, яка стосується нашої країни та двосторонніх відносин. Ми уважно стежимо за висловлюваннями кандидатів про їх бачення майбутньої долі Донбасу і робимо відповідні висновки», – пояснив Пєсков журналістам.

Говорячи про майбутнє керівництво України, прес-секретар російського президента, зокрема, зазначив, що в Кремлі хотіли б бачити в Україні «біля керма не партію війни, а партію, яка націлена на реальне поетапне врегулювання ситуації на південному сході України на основі наявних домовленостей».

Пєсков уточнив, що в даному випадку мова йде про Мінські угоди.

Реагуючи на намір кандидата в президенти України Володимира Зеленського вимагати від президента РФ звільнення українських територій та компенсації збитків, Пєсков відповів:

«Ми готові роз’яснити кожному громадянину України, що Росія не окупує ніякі українські території».

Представник Кремля також додав, що про будь-якої компенсації «не може йти мови», тому що «”республіки Донбасу” не визнані, відкинуті самою Україною, і те, що там відбувається, є наслідком тієї політики, яку проводить керівництво України».

Залишити відповідь