Середа, 24 Липня, 2024
Суспільство

Керівництво “Укроборонпрому” будуть перевіряти на поліграфі

Президент України Петро Порошенко звернувся до Кабінету міністрів з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу державного концерну «Укроборонпром».

Про це повідомила прес-служба глави держави, про це він заявив під час наради з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим та заступником секретаря РНБО Сергієм Кривоносом.

«Ми звертаємося до уряду з проханням забезпечити організацію досліджень на поліграфі всього керівного складу державного концерну «Укроборонпром». Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу – і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», – сказав Порошенко.

Глава держави також прийняв доповідь Кривоноса щодо пропозицій по перевірці ДК «Укроборонпром» та реформуванню оборонного сектора.

«У випадку виявлення підстав, прошу передати відповідні результати досліджень поліграфа або контррозвідці Служби безпеки України, або у правоохоронні органи. Якщо будуть виявлені ті чи інші обставини скоєння злочину», – заявив Порошенко.

Президент також наголосив, що на підставі рекомендацій полковника Кривоноса звернеться до уряду щодо негайного фінансування міжнародного аудиту концерну «Укроборонпром».

Він додав, що рішення має бути прийнято вже в квітні. Порошенко також наголосив, що окремо, не як міжнародний аудит, мають бути проведені перевірки і Державною аудиторською службою, та доручив доповісти йому про строки початку перевірки.

Залишити відповідь