Середа, 24 Липня, 2024
Політика

Трамп їде до кордону з Мексикою

Президент погрожував закрити кордон, якщо Мексика не зможе зупинити потік нелегальних мігрантів та контрабанду наркотиків

Президент Дональд Трамп у п’ятницю відправиться в дводенну робочу поїздку на південь США. Сьогодні він повинен відвідати ділянку американо-мексиканського кордону й оглянути ділянку зведеної там стіни, повідомляє VOA.

Сьогодні президент відвідає місто Калексико на півдні Каліфорнії, щоб оглянути ділянку бар’єру, недавно встановленого на кордоні з Мексикою. У Білому домі кажуть, що це загородження було побудовано в рамках проекту створення «південної стіни». Втім, як пише Reuters, будівництво цієї огорожі, заплановане ще 10 років тому, було завершено минулого року.

Уранці в п’ятницю Дональд Трамп написав у Twitter, що він розглядає можливість застосувати до Мексики економічні санкції, якщо уряд сусідньої країни не зупинить потік контрабанди наркотиків у США.

«Я думаю про застосування економічних санкцій за нелегальні наркотики на суму 500 мільярдів доларів, що провозяться контрабандою через Мексику і через наш південний кордон», – написав Дональд Трамп.

Він заявив, що дає владі Мексики один рік на вирішення проблем, в іншому випадку Вашингтон введе мита на імпорт мексиканських автомобілів.

Залишити відповідь