Вівторок, 23 Липня, 2024
Суспільство

Українець намагався незаконно перенести до Білорусі понад 150 папуг

Порушник намагався потрапити до Білорусі поза пунктами пропуску учора ввечері.

Про це повідомив керівник прес-служби Житомирського загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України Юрій Шахрайчук.

«Невідомого, який швидко рухався в бік українсько-білоруського кордону, виявив під час патрулювання прикордонний наряд відділу «Копище», – уточнив Шахрайчук.

Помітивши охоронців кордону, чоловік вдався до втечі, проте після нетривалого переслідування правоохоронці його затримали. Будь-яких документів, що посвідчують особу, в затриманого не виявилось. Також чоловік не зміг пояснити мету свого перебування в нічний час на режимній території.

Пізніше, під час перевірки прилеглої до місця затримання місцевості, наряд виявив великий ящик, обладнаний пасками для зручності перенесення. Всередині ящика було шість коробок зі 150 папугами.

Згодом було встановлено і особу порушника. Ним виявився 45-річний громадянин України, житель одного з населених пунктів прикордоння.

Наразі за спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму щодо правопорушника складено адмінматеріали. Пернатих вилучено та буде передано співробітникам фіскальної служби. Кваліфікувати діяння чоловіка буде суд.

Залишити відповідь