Субота, 13 Липня, 2024
Суспільство

Пораненого прикордонника доставили вертольотом до Києва

До Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України у Києві авіацією доставлено військовослужбовця Краматорського загону, який отримав поранення в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході України

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

“До Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби України у Києві здійснено аеромедичну евакуацію військовослужбовця Краматорського загону, який отримав поранення в районі проведення операції Об’єднаних сил на сході України”, – йдеться у повідомленні.

Як відомо, офіцер-прикордонник, перебуваючи старшим зміни нарядів на КПВВ «Мар’їнка», внаслідок снайперського обстрілу отримав поранення у ногу.

Військовослужбовець одразу був доставлений до місцевої лікарні, де йому надали необхідну медичну допомогу, згодом він був переміщений до військового шпиталю ЗСУ. Вчора, у взаємодії з ЗСУ, офіцера гелікоптером ЗСУ доставлено до м. Харкова, а звідти вже прикордонним гвинтокрилом евакуйовано до Києва. Наразі стан здоров’я прикордонника стабільний та відповідає важкості проведеного оперативного медичного втручання. Загрози життю немає.

Пропуск осіб та транспортних засобів через КПВВ «Мар’їнка» за рішенням командувача ООС тимчасово призупинено.

Залишити відповідь