Середа, 24 Липня, 2024
Політика

Блок Порошенка закликав провести мобілізацію проти Зеленського

Сам факт існування Володимира Зеленського як кандидата в Президенти України вже є паплюженням української нації. Таку думку висловив депутат від БПП Олег Барна

«У разі перемоги Зеленського країну чекає похмуре майбутнє», – робить висновок нардеп Барна.

«Зеленський – українофоб, який не знає державну мову, який зневажає 90% українців, яких він має очолити, який насміхався над вірою, коли ми отримали омріяну незалежну українську церкву і Томос. Зеленський називав мою країну «повією», – нагадав Барна.

Якщо Зеленський стане президентом, Україну чекає похмуре майбутнє. «Чи ми отримаємо мир на умовах капітуляції, чи буде згорнуто безвіз у Європу, але з’явиться безвіз у Сибір?», – риторично запитує депутат повідомляє Главком.

Барна закликає «провести громадську всеукраїнську мобілізацію проти цього російського реваншу і приватизації України Коломойським».

Барна і Зеленський відомі своїм зневажливим ставленням один до одного. Так, у жовтні 2018 року Олег Барна «послав на 3 букви» журналіста каналу «1+1», який запитав депутата, чому той голосував за інших депутатів під час парламентського голосування. У відповідь Володимир Зеленський записав відеозвернення до Барни, у якому публічно «послав його в сраку», запустивши таким чином флешмоб.

«Якщо він не вибачиться за свої жарти перед країною, то буде асоціюватися виключно як «містер Срака. Я тільки можу відповісти йому його ж словами, або по-лемківськи «Іди в дупу» – коментує Барна.

1 коментар

  • Всі ці пройдисвіти, які 5 років, прикриваючись патріотичними гаслами, обкрадали країну і її народ, заверещали як свині, бо їх не тільки відривають від корита, але і можуть посадити за корупцію, злочинну бездіяльність і злодійства. Панове, скоро доведеться відповідати за все, готовтеся.

Залишити відповідь