Субота, Липень 20, 2019
Завтра в КиєвіКультура

Куди піти 16 квітня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2018/12/afisha-kyiv-jazz-dlia-doroslykh.jpeg

Музичне шоу з Олексієм Коганом «Джаз для дорослих»

На концерті – легендарні різдвяні та новорічні композиції, невигадані музично-святкові історії та курйози, оксамитовий вокал Лаури Марті, вишукана хореографія балету NC-17 Showballet, єдине джазове шоу 18+.

У складі музикантів:

Вокал – Лаура Марті

Клавішні – Володимир Камінський

Гітара – Михайло Менделенко

Саксофон – Артем Менделенко

Барабани– Валерій Волков

Бас-гітара – Олексій Коган

Час: 20.00.

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).

Вартість: 180 – 850 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-vystavka-kiry-protsenko.jpg

Виставка Кіри Проценко «На зв’язку»

Кіра Проценко представить нову серію графіки для своєї першої персональної виставки в межах фестивалю «Французька весна в Україні».

Проект «На зв’язку» являє собою добірку малюнків на тему стосунків між людьми. Художниця передає свої почуття за допомогою простих ліній та лише кількох кольорів. Така лаконічність пластичної мови авторки зумовлює легке сприйняття меланхолійних образів та людських емоцій.

Кіра Проценко створює витончені, але водночас насичені сенсом роботи, які є логічним продовженням творчого сприйняття світу мисткині. При цьому кожен глядач зможе побачити в роботах знайомі образи, відчути хитросплетіння емоцій та рухів. Ця серія робіт є, з одного боку, дебютом Кіри Проценко в царині мистецтва і, в той самий час, – це її перша спроба самостійно інтерпретувати відносини між людьми своєю мистецькою мовою, спираючись на власне бачення та світосприйняття.

Час: 9.00.

Місце: Французький інститут в Україні (вул. Олеся Гончара, 84).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-musei-istorii-kyiva.jpg

Вечір кіно одного режисера

Музей історії Києва та СУК/CUC утретє демонструватимуть київській публіці сучасне українське кіно. Цього разу пропонується поринути у світ режисера Нікона Романченка та взяти участь в обговоренні.

Нікон Романченко – киянин, закінчив факультет режисури Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого. Один з ініціаторів створення та активний учасник громадської організації СУК (Сучасне Українське Кіно).

Цього вечора покажуть дві кінострічки режисера:

«Порятунок», 2013 (16 хв., ігровий)

Історія про підлітка, у якого батьки живуть окремо. З батьком він зустрічається не часто, а матір доводить до відчаю своїм нелегким характером. Насправді він любить своїх батьків і страждає від того, що сім’я не разом. Але порятунок від цього знаходить не стандартний і трагічний.

«Поза зоною», 2017 (27 хв., ігровий)

Люба працює на кондитерській фабриці. Її син перебуває в зоні воєнних дій і не виходить на зв’язок. Мати їде на пошуки свого сина на незнайому їй територію.

Модератор: Юлія Климук

Час: 19.00.

Місце: Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-kontsert-ya-virtuos.jpeg

Концерт «Я – віртуоз!»

Юні віртуози вийдуть на сцену разом із усесвітньо відомим Симфонічним оркестром Українського радіо під орудою народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Володимира Шейка.

Твори неймовірних Альбіноні, Гріга, Вебера, Сарасате прозвучать у виконанні юних віртуозів у одній яскравій концертній програмі разом із чарівною українською музикою, створюючи фантастичну атмосферу квітневого дива.

Час: 19.00.

Місце: Будинок Звукозапису Українського Радіо (вул. Л. Первомайського, 5б).

Вартість: 150 – 400 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-gallery-83.jpg

Відкриття виставки «Back to the Future»

Чи любите ви фільм «Назад у майбутнє»? Перед очима розгортаються не лише фантастичні подорожі у часі, а й уся привабливість 80-их: чудернацькі автівки й винаходи, шалені студентські вечірки, електронна музика та стильні вбрання. Саме у цей час зароджується покоління, яке бажає мати високий статус за допомогою брендів, хоче бути вільним споживачем товарів і послуг, прагне заслужити визнання, підкреслюючи свою матеріальну успішність.

Щось нам це нагадує!

Cтуденти курсів Art. Management. Curation та Visual Communication Professium школи Projector, відкриваємо виставку Back To The Future.

За допомогою галерейної машини часу ви здійснете подорож крізь століття, порівняєте, що було актуальним колись і зараз, і переконаєтесь, чи справді #allweneedisLIKE?

Кураторки

Аля Сєгал

Альона Безугла

Анастасія Кирлиця

Анастасія Сокирко

Анфіса Дорошенко

Валентина Жукова

Влада Грабенко

Діана Гебре

Ірина Лисенко

Ірина Руденко

Марія Наумчик

Олександра Юхименко

Юлія Бельська

Автори робіт

Дмитро Ліховий

Євген Чугуєвець

Ірина Полянська

Катерина Королевцева

Олександр Сербін

Олександр Трегуб

Олена Кузьміна

Ольга Музиченко

Сергій Кривенко

Сніжана Чернецька

Час: 19.00.

Місце: Gallery 83 (вул. Тарасівська, 3а).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-pinchuk-art-cenrtre.jpg

Лекція Олександри Трянової «Художниці Одеси»

Друга лекція курсу «Академія о сьомій» буде присвячена доробку художниць Одеси. Олександра Трянова розповість про мисткинь, які були активними з 1960-их до середини 1990-их років, у період, відзначений в Одесі такими цікавими художніми рухами, як нон-конформістське та концептуальне мистецтво. Буде розглянуто творчість Людмили Ястреб, Міли Скрипкіної, Світлани Мартинчик та багатьох інших важливих діячок одеської арт-сцени.

У межах нового курсу освітньої програми «Академія о сьомій» учасниці дослідницької платформи PinchukАrtСentre представляють результати дослідження творчого доробку українських художниць із початку ХХ століття до сьогодні. Курс приурочено до виходу книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці», презентація якої відбудеться у травні 2019 року.

Олександра Трянова — кураторка, дослідниця, учасниця програми «Кураторська платформа» PinchukArtCentre. У 2018 році — кураторка Музею сучасного мистецтва Одеси. Серед дослідницьких інтересів — інституційна критика, східноєвропейське концептуальне мистецтво, ґендер, пам’ять.

Час: 19.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2), 6 пов.

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-kyivska-kartynna-halereia.jpg

Виставка «Обрані часом. Діячі науки, культури та мистецтва»

Портрет має давні художні традиції. Музейна збірка налічує численні твори цього жанру. Продовжуючи програму «Види і жанри мистецтва» виставка «Діячі науки, культури, мистецтва – погляд сучасника» є першою в новому музейному проекті «Обрані часом».

Близько 100 творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва XVIII-XX ст. з фондів музею розкривають тему творчої, неординарної, непересічної особистості. Зображення видатних громадських діячів, науковців, істориків, представників театру й кіно, літераторів, митців презентовані в усіх різновидах портретного жанру.

Репрезентативні й камерні, зроблені на замовлення й товариські зображення; шаржовані та документально достовірні; костюмовані й театралізовані; групові й одноосібні; закінчені й ескізні начерки; суто портретні зображення й такі, що тяжіють до інших жанрів: побутового, ню та інш.

У створеній талановитими майстрами своєрідній портретній галереї надзвичайно цінним є погляд не на відстані, а сучасника – неупереджений, об’єктивний, достовірний і тим цікавий для нащадків.

Особливе місце серед експонатів виставки займає робота відомого майстра живопису О. Лактіонова «Забезпечена старість» (1956-1960), яка вперше за останні десятиріччя презентована широкому загалу.

Час: 10.00.

Місце: Нацiональний музей «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9).

Вартість: вхід за музейним квитком.

Залишити відповідь

13 + 13 =