Субота, 31 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

У Німеччина та Австрії закрилися виборчі дільниці на виборах до Європарламенту

У неділю, 26 травня, у 21 країні ЄС відбуваються вибори до Європарламенту.

Про це повідомляє DW.

О 19:00 за київським часом у Німеччині зачинилися виборчі дільниці. Ця країна має найбільшу кількість представників у Європарламенті – 96 місць.

Оприлюднено перші екзит-полів, згідно з якими лідирує консервативний блок ХДС/ХСС з результатом 28 відсотків. Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) здобуває 15,5 відсотка. Зелені – 22 відсотка, правопопулістська “Альтернатива для Німеччини” – 10,5 відсотка. Вільна демократична партія – 5,5 відсотка. Ліва партія – 5,5 відсотка.

У Австрії згідно з оприлюдненими екзит-полами, на голосуванні лідирує консервативна Австрійська народна партія (АНП). Ця політична сила здобуває 34,5 відсотка, що на 7,5 відсотка більше за результат 2014 року.

На другому місці Соціал-демократична партія Австрії з результатом 23,5 відсотка. Праві популісти з Австрійської партії свободи (АПС) набирають, згідно з прогнозами, 17,5 відсотка, що на 2,2 відсотка гірше за результати п’ятирічної давності.

Зелені отримують за даними соціологів, 13,5 відсотка. Це дещо менше за їхній історичний рекорд 2014 року, коли вони мали 14,5 відсотка. Партія “Нова Австрія – Ліберальний форум” (NEOS) посідає 8 відсотків.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.