Субота, Листопад 16, 2019
ОсвітаЦікаве

У PinchukArtCentre відбудеться дискусія «Кому вірити: критикам чи блогерам?»

PinchukArtCentre запрошує на заходи літературної програми «Література vs блогерство». Перший захід буде присвячено обговоренню сучасної української літературної критики.

На початку 2000-х літературна критика в Україні змінила адресу постійної реєстрації: замість поштового індексу у неї тепер переважно www.

Про це передає Читомо.

Від середини 2010-х авторитетні критики та критикині пишуть переважно для інтернет-видань, з’являються перші україномовні книжкові блогер(к)и, а популярні колись паперові літературні журнали стають нерентабельними.

Чия думка авторитетніша: критиків чи блогерів? Чи потрібна літературознавча освіта, щоб стати популярним оглядачем і якою буде літературна критика завтра? Про це та багато іншого піде мова на дискусії «Кому вірити: критикам чи блогерам?».

Учасниці та учасники:

  • Анна Єкименко — PR-менеджерка, буктьюберка. Веде книжкові блоги у Youtube (Color Life by Anna) та Instagram (ann_ekim);
  • Марія Зброй — керівниця медіа-відділу дизайн-бюро ODESD2, авторка книжкового блогу у Instagram maria_pravda;
  • Олег Коцарев — письменник, перекладач, літературний критик. Член українського PEN-клубу, автор роману «Люди в гніздах» та близько десяти збірок поезії. Критичні статті Олега Коцарева були опубліковані у періодичних виданнях: «День», «Критика», «Березіль», а також на порталах «ЛітАкцент», УНІАН, «Український Тиждень», «ZaUA», «Тексти», «Історична правда» тощо;
  • Катерина Молочко — блогерка, лідерка думок. Веде книжкові блоги в Instagram (katemolochko) та на сайті Yakaboo.ua;
  • Ольга Штець — книжкова блогерка. Її огляди на книжкові новинки можна почитати на сторінці в Instagram (anniereadsbook) і на однойменному Telegram-каналі.

Модераторує дискусію кураторка програми «Література vs блогерство», поетка, перекладачка, літературознавиця Даша Гладун.

Залишити відповідь

seventeen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.