Неділя, 25 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Суспільство

У Волинській області призначено нового очільника патрульної поліції

Колективу управління патрульної поліції у Волинській області представили нового керівника. Ним став 27-річний старший лейтенант поліції Андрій Крутень. Дотепер він працював заступником начальника управління – начальником відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Рівненській області.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту патрульної поліції НПУ

“Це досвідчений офіцер, який показав себе як справжній професіонал на своїй посаді. Впевнений, він впорається з покладеними на нього завданнями керівника. Перед ним стоїть нелегке завдання: збільшити кількість екіпажів на вулицях міста та трасах, забезпечити максимальне реагування на всі звернення та безпеку громадян, згуртувати колектив”, — зазначив заступник голови Національної поліції — керівник патрульної поліції Александр Фацевич.

Новопризначений керівник подякував за довіру та розповів про визначені пріоритетні шляхи щодо розвитку управління патрульної поліції у Волинській області: “Це буде стосуватися підвищення організації діяльності управління. Щодо забезпечення громадського порядку й безпеки дорожнього руху, то наша робота буде плідною і ми щоразу будемо підвищувати наші результати”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.