Субота, 31 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

У Молдові затриманий лідер проросійської “Нашої партії” Ренато Усатий

Усатий 16 червня був затриманий співробітниками правоохоронних органів Молдови після того, як перетнув пункт пропуску на кордоні Румунії та Молдови.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Усатий телефоном повідомив, що був затриманий і його доставлять до Кишинева в прокуратуру з боротьби з організованою злочинністю і розслідування спеціальних справ. За даними прихильників політика, такою є процедура, оскільки раніше були оголошені ордери на його арешт. Однак, за їхніми словами, поки не можна говорити про повноцінне затримання, а лише про доставку його до прокуратури для бесіди.

У прокуратурі Молдови заявляли, що Усатий звинувачується в організації злочинного угруповання, члени якого скоїли два злочини – привласнення чужого майна та замах на вбивство.

Кілька років Усатий жив у Москві. Після того, як дотепер владна й підконтрольна олігарху Владу Плахотнюку Демократична партія 14 червня оголосила про складання владних повноважень і відставку уряду Павела Філіпа, Усатий заявив, що ситуація в країні змінилася. Він вирішив повернутися до Молдови, щоб “розібратися з кримінальними справами”, які, за його словами, були порушені незаконно.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.