П’ятниця, 28 Лютого, 2020
Політика

Напад на кандидата в нардепи виявився передвиборчим піаром

Заяву в правоохоронні органи щодо згаданого інциденту Назарій Чепко відмовився подавати. Рана виявилась поверхнева. На повторний огляд медиком кандидан в нардепи не прийшов.

Про це повідомляє Перший Подільський.

За словами чергового лікаря травмпункту Городоцької районної лікарні Олександра Кушніра 13 липня близько 2:00 за допомогою звернувся чоловік, який представився Назарієм Чепко, і повідомив, що на нього напали і завдали кілька травм.

“Хворий був мною оглянутий, при цьому була виявлена ​​невелика рана на грудній клітці зліва, рана неглибока, поверхнева, тобто вона не проходила глибше шкіри, не ушкоджувала м’язової тканини, не проникала в плевральну порожнину, що могло призвести до більш серйозних наслідків. Така травма загрози для здоров’я або життя пацієнта не мала”, – зазначає лікар Олександр Кушнір.

Також, за словами лікаря, оскільки Чепко заявив, що це кримінальна травма, згідно з нормативними документами він повідомив про інцидент співробітникам поліції.

“Дуже швидко протягом 5-7 хвилин працівники поліції приїхали, проте пацієнт Чепко Назарій відмовився писати заяву і давати будь-які пояснення. Вони з ним поспілкувалися, після чого вони пішли, а також за ними пішов додому Назарій Чепко в супроводі батька і дружини або співмешканки. Травми, які він отримав, ніякої загрози для здоров’я не становлять. Однак я порадив йому прийти до 9:00 ранку на повторний огляд і для того, щоб зробити щеплення від правця. І хоча я був на чергуванні до 8 ранку, я чекав його до 10, але Назарій Чепко не з’являвся в травмпункті”, – сказав він.

Представник штабу Олександра Гереги, якого Назарій Чепко звинуватив в інциденті, Валерій Парамей так прокоментував подію:

“На жаль, необгрунтовані звинувачення проти політичних опонентів – поширений спосіб брудної агітації. Сприймаємо заяву кандидата в народні депутати Назарія Чепко про напад на нього, як спробу дискредитувати свого опонента по округу. Якщо на кандидата скоєно напад, він повинен звернутися до правоохоронних органів. Правоохоронці висувати версії і знаходити винних, а не сам кандидат. А із заявою в поліцію Чепко не звертався.

Його публічні закиди безпідставні і не підтверджені ніякими фактами або доказами.

Хочемо нагадати, що відповідно до закону за дії, що завдають шкоди честі, гідності та діловій репутації особи передбачена цивільно-правова відповідальність “.

Також журналісти каналу “Перший Подільський”, які проводили власне розслідування так званого нападу відзначили, що на відео, на якому Назарій Чепко демонструє поранення, на місці порізу навіть не пошкоджена сорочка.

Залишити відповідь

14 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.