Субота, 4 Липня, 2020
Спорт

На думку Зеленського, Україна має вибороти право на проведення Олімпіади

Президент Володимир Зеленський вважає, що за 3-4 роки в Україні можливо побудувати всі об’єкти, необхідні для проведення Олімпійських ігор

Україні необхідно розробити стратегічний план, щоб претендувати на проведення Олімпійських ігор, передає УНН.

Відповідне завдання президент Володимир Зеленський поставив сьогодні під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою на території державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа».

«Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними», – наголосив президент.

За словами глави держави, наразі потрібно розбудовувати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використати для проведення Олімпійських ігор.

«Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об’єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти», – заявив Зеленський.

Зі свого боку Бубка зазначив, що найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня – у 2032 році. Водночас президент НОК зазначив, що наразі найбільш реалістично провести в Україні одні з наступних зимових чи літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.