П’ятниця, 27 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Політика

Порошенко попросив ДБР провести допит раніше

До ДБР несподівано завітав Петро Порошенко. Екс-президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні.

Про це повідомив директор Державного бюро розслідувань Роман Труба.

“До мене несподівано завітав Петро Порошенко – цей факт вже відомий ЗМІ. Екс-президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визнано слідчим”, – написав у своєму Telegram-каналі Труба.

У зв’язку з цим директор ДБР зробив кілька заяв.

По-перше, за словами Труби, “якщо говоримо про правовий аспект, вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Для цього не потрібно приходити до директора ДБР”.

По-друге, як зауважив директор ДБР, “я поважаю своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід судового розслідування та вказувати, коли кого допитувати”.

По-третє, написав Труба: “Я поважаю час слідчих: ми з розумінням поставилися до завантаженості екс-президента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так само з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит”.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.